Ciasteczka

Formularz kontaktowy

Jeżeli szukasz jakiejś pomocy w każdym aspekcie swojego ogrodu, my z przyjemnością pomożemy. Zadzwoń do nas lub skontatktuj się poprzez formularz, aby omówić swoje wymagania. Czekamy na kontakt z Państwem!Wypełnij ankietę

Pisanie odpowiedzi na wszystkie pytania nie jest konieczne. Mają one na celu pomóc w podjęciu istotnych decyzji w projektowaniu krajobrazu. Naszym zamiarem jest stworzenie gotowego projektu ogrodu, który jest odbiciem Ciebie. Proszę nam powiedzieć, kim jesteś i co chcesz. Być może myślisz o kilku ważnych rzeczach. Jeżeli nie chcesz wypełniać formularza przez Internet, napisz do nas a prześlemy Ci go na e-maila. Jeżeli nie chcesz odpowiadać na jakieś pytanie wstaw myślnik.

Rozwiń, aby wypełnić ankietę.

GŁÓWNE INFORMACJE:


 1. Jaki styl ogrodu preferujesz?


 2. Jakie kształt ogrodu preferujesz?

 3. Czy kiedykolwiek widziałeś konkretny ogród u sąsiada, w czasopiśmie, książkach, lub na stronie internetowej, który spodobał Ci się szczególnie? Jeśli tak, to czy możesz przesłać zdjęcie tego ogrodu?

  • Jakie rodzaje roślin chcesz w swoim ogrodzie?
  RZECZYWISTOŚĆ:

  Do ankiety należy dołączyć:

  • zeskanowany podkład geodezyjny lub w przypadku projektu online zwymiarowaną mapkę działki z zaznaczeniem: kierunku północy, obszaru objętego opracowaniem, drzew, krzewów i innej roślinności, instalacji podziemnych, elementów stałych małej architektury (murki, pergole, ławki itp.), nawierzchni, lokalizacji domu, lokalizacji ogrodzenia(tyle ile są Państwo w stanie zaznaczyć).
  • zdjęcia działki i domu

  Dziękujemy za wypełnienie ankiety!